EMISIA REALITATEA PLUS, ÎNTRERUPTĂ ZECI DE MINUTE. VAL SE DESIZĂRI DIN PARTEA TELESPECTATORILOR

EMISIA REALITATEA PLUS, ÎNTRERUPTĂ ZECI DE MINUTE. VAL SE DESIZĂRI DIN PARTEA TELESPECTATORILOR
Zeci de telespectatori au sesizat faptul că emisia Realitatea Plus a fost întreruptă de mai multe ori, sâmbătă seara, pret de câteva minute bune
Zeci de telespectatori au sesizat faptul că emisia Realitatea Plus a fost întreruptă de mai multe ori, sâmbătă seara, pret de câteva minute bune. Este vorba despre cei care urmăresc postul prin cablu.
Potrivit telespectatorilor, probleme au fost pentru abonații Orange și RDS din București și Ilfov. Aceștia spun că au sunat la cele două companii de televiziune, însă, nu au primit niciun răspuns.
Jurnaliștii REALITATEA PLUS au încercat să ia legătura cu reprezentanții ORANGE ȘI RDS, însă, până la această oră nu am primit nicio explicație din partea lor.
Citește și:
- 20:12 - George Simion trage semnalul de alarmă: AUR nu susține un guvern minoritar și se aliniază moțiunii împotriva lui Bolojan
- 19:55 - Criza carburanților se agravează. Cristian Diaconescu avertizează: „Stocurile de energie, aproape de epuizare în anumite state”
- 19:48 - Scandalul ROBOR. Băncile vor fi audiate de Consiliul Concurenței
- 18:18 - Lovitură de la FMI pentru austeritatea lui Bolojan. Prognoza economică pentru România, tăiată la jumătate
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News










