AVOCATA LUI CĂLIN GEORGESCU: TURUL 2 AL PREZIDENȚIALELOR TREBUIE RELUAT. NU VREM ALEGERI CU NOI CANDIDAȚI
27 dec. 2024, 09:54
Actualizat: 27 dec. 2024, 09:54

AVOCATA LUI CĂLIN GEORGESCU: TURUL 2 AL PREZIDENȚIALELOR TREBUIE RELUAT. NU VREM ALEGERI CU NOI CANDIDAȚI
Articol scris de Scris de Realitatea de Valcea
Avocata lui Călin Georgescu, intervenție exclusivă în cadrul emisiunii Culisele Statului Paralel, moderată de Anca Alexandrescu
Avocata lui Călin Georgescu, intervenție exclusivă în cadrul emisiunii Culisele Statului Paralel, moderată de Anca Alexandrescu.
Marina Alexandru a declarat la Realitatea Plus că ar trebui reluat turului doi al prezidențialelor și a venit și noi cu detalii despre procesul lui Călin Georgescu.
Citește și:
- 22:12 - Revocarea licenței Realitatea PLUS continuă să facă valuri în presa lumii
- 20:12 - George Simion trage semnalul de alarmă: AUR nu susține un guvern minoritar și se aliniază moțiunii împotriva lui Bolojan
- 19:55 - Criza carburanților se agravează. Cristian Diaconescu avertizează: „Stocurile de energie, aproape de epuizare în anumite state”
- 19:48 - Scandalul ROBOR. Băncile vor fi audiate de Consiliul Concurenței
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Valcea și pe Google News











